Vložte 3000. recept a vyhrajte knížku

Milé uživatelky a uživatelé,

 

na těchto stránkách je k dnešnímu dni vloženo 2966 receptů. Blíží se tedy recept číslo 3000 a Vy máte šanci, stejně jako u 1000. a 2000. receptu vyhrát pěknou cenu. Číslo receptu najdete u každého receptu na konci příkazového řádku. Náš poslední recept má tuto adresu: http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/2966.

Stačí si zvolit jakýkoliv recept na jídlo vhodné pro děti tak, aby mohl být zařazen na tomto webu. Přes odkaz „Přidat recept“, který se nachází nad seznamem všech receptů, jednoduše vložíte svůj recept. Nebude zveřejněn hned, ale až po schválení. Bude ovšem zachováno datum a čas vložení uživatelem či uživatelkou. Já samozřejmě bez zbytečného prodlení recept zveřejním. Odkaz „přidat recept“ se objeví pouze registrovaným uživatelům.

Pokud budete chtít přiložit i foto pokrmu podle daného receptu, musí mít rozlišení alespoň 800×600. Fotografii je možné zaslat pouze na tuto e-mailovou adresu.

Tomu, kdo vloží 3000. recept, bude obratem zaslána tato kniha: Veselé vaření s dětmi z nakladatelství REBO Productions, 2008. U každého receptu se nachází barevná fotografie, podrobný postup přípravy jídla, ale také údaje o obsahu kalorií v 1 porci a údaj o době přípravy pokrmu. Kniha má 64 stran.

vesele_vareni_s_detmi


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /data/web/virtuals/77816/virtual/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273