Tipy a triky

Máte nějaké tipy a triky do kuchyně, které se vám skutečně osvědčily? Pak se s nimi podělte. Každá rada, která ušetří čas, finance nebo se týká přípravy různých pokrmů či zpracování surovin, se jistě hodí. Pokud naopak potřebujete pomoci, ptejte se ostatních maminek.

Číst více

Vaříme a pečeme

V této diskusi najdete vše, co se týká vaření a pečení. Ptejte se ostatních maminek, jaké jsou jejich zkušenosti s přípravou té které potraviny, co je možné uvařit či upéct vašemu dítěti nebo se jen podělte se svými zkušenostmi a pomozte ostatním.

Číst více

Vybavení kuchyně

Vybavení do kuchyně je potřeba pečivě vybírat. Ale v dnešní takřka nepřeberné nabídce je těžké rozpoznat kvalitu za rozumnou cenu. Proto pokud máte doma šikovného pomocníka, podělte se o svou zkušenost s tímto kuchyňským vybavením a ušetřete tak dalším maminkám čas a starosti.

Číst více

Výživa dětí do 1 roku

Výživa miminek do 1 roku – co je možné dávat tak malým dětem? Od kdy začít přikrmovat, a hlavně čím? Jaké jsou vaše osobní zkušenosti? Pokud máte bohaté zkušenosti s výživou pro tak malé dětičky, nebojte se napsat vaše rady a tipy. A pokud si nejste jista, není nic jednoduššího, než požádat o radu. Zkušenější maminky […]

Číst více

Výživa dětí 1-3 roky

Je vaše miminko staré od 1 do 3 let a chtěla byste se podělit o své zkušenosti s jeho výživou? Pak jistě neváhejte a podělte se. Ušetřete maminkám starosti a čas se sháněním informací ohledně správného a zdravého stravování pro dětičky ve věku od 1-3 roků. Vlastní zkušenosti jsou nejlepší, protože jsou vaše a osvědčené.

Číst více

Všehochuť

Zde najdete volnou diskusi o všem možném i nemožném, týkající se dětí, mateřství, rodičovství a v první řadě vaření pro rodinu. Zde můžete psát své názory, zkušenosti a postřehy z rodinného života, které pomohou i ostatním maminkám. Zkrátka tady je to taková všehochuť. Ptejte se , dělte de o názory a diskutujte.

Číst více

Problémy s pitím

Problémy s pitím u dětí je opravdu problém, neboť dodržování dostatečného příjmu tekutin je nezbytné. Vyřešila jste u vašeho potomka problém s pitím a máte zaručený recept, jak jemně donutit dítě pít? Podělte se o rady s dalšími maminkami.

Číst více